Blog Image

Anons Sistemleri

Başta alışveriş merkezleri büyük binalar ve yüksek insan potansiyeli bulunan yerlerde hızlı duyuru yapabilmek için tasarlanan anons sistemleri arıyorsanız doğru yerdesiniz. Web sayfamız bu ve benzer sistemlerin kurulum, montaj çalışmalarını profesyonel şekilde gerçekleştirmektedir. Üstelik son derece makul fiyatlarımızın yanı sıra kaliteli cihazların yer aldığı firmamızın web sayfasında aradığınız niteliklerde çalışmaları bulacaksınız. Elbette sistemin kullanımı oldukça geniş bir alana tekabül ediyor. Sözgelimi tiyatro salonları, konferans salonları veya toplantı salonları için sistemi talep edebilir ve en kısa süre içerisinde kurulumunu firmamız aracılığı ile sağlayabilirsiniz. Dilerseniz öncelikle bilmeyenler olabileceği için sistemin nasıl işlediğini ve firmamızın hangi türde hizmetler sağladığını aktarmaya çalışalım.

Acil Anons Sistemleri Farklı Amaçlarla Kullanılabiliyor

Alışveriş merkezlerinde veya spor salonlarında kullanılan sistemlerin aynısı olan acil anons sistemleri daha pek çok farklı amaca hizmet edebiliyor. İsterseniz bu noktadan itibaren sistemi oluşturan teknik bileşenler hakkında sizleri bilgilendirelim;

  • Üstün yazılımı ile 1 adet kontrol paneli
  • Masa mikrofonları
  • Değişik ebatlarda hoparlör tercihleri
  • Trafolu anfi (ani elektrik kesintilerine karşı özel donanım)
  • Mikser

Şeklinde sistemin bileşenlerini özetleyebiliriz. Garantili bir şekilde sizlere çalışır vaziyette teslim edilen sistemden ayrıca büyük memnuniyet duyacağınızı düşünüyoruz.

Anons Sistemi Bazı Yapılarda Yasal Zorunluluk

Bilindiği üzere toplu yaşam merkezlerinde muhtemel acil durumlara karşı alınacak tedbirlerin başında anons sistemi geliyor. Tabi bazı istisnai durumlarda "binaların yangından korunması hakkında yönetmelik" uyarınca bu sistemin bulundurulması zaten zorunludur. 200 yatak ve üzerinde kapasitesi bulunan oteller yüksekliği 51,5 metreyi geçen binalar alanı 5000 metrekareden büyük yapılar ve içerisinde 1000 kişinin çalıştığı tesisler bu yasal zorunluluğu atabeyi yapıların başında geliyor. Bu küçük hatırlatma ardından kurulum süreci hakkında da sizleri kısaca bilgilendirelim.

Öncelikle firmamız ile kurduğunuz irtibat sonrasında uzman ekibimiz tesisatın kurulacağı yapıda projelendirme amacıyla tespitler yapıyor. Daha sonra bu tespitlere uygun cihaz tercihleri noktasında sizlere seçenekler sunuyoruz. Sizlerin onayı alındıktan sonra sıra kuruluma geliyor ve ileri teknoloji ürünü ekipmanlarımız ile uygulama sahasında çalışmalarımızı oldukça kısa sürede tamamlıyoruz ve sizlere teslim ediyoruz. Lütfen başta anons sistemleri olmak üzere sormak veya bilmek istediklerinizi iletişim seçeneklerimiz üzerinden firmamıza aktarınız. Sizleri yanıtlamak üzere telefonlarımızın başında olacağız efendim. Görüşmek dileğiyle hoşça kalınız