Mobil Araç Kamera Sistemleri

Mobil Kamera sistemleri binek araç, toplu taşıma ve ticari olarak kullanılan araçlarda tercih edilmekte olup, araç içerisinde ve dışarısında çalışmaya uygun olarak üretilmiştir. Araçların uzak lokasyonlardan canlı olarak izlenmesi ve konum bilgilerinin anlık görülmesi gibi talepler için geliştirilmiştir ve 7/24 çalışma performansı ile titreşim ve vibrasyona maruz kalınan alanlarda sorunsuzca çalışabilir.

 

Analog ve IP Network tabanlı 2 farklı çözüm sunabilen mobil ürünler ile tüm mobiil güvenlik ihtiyaçlarınıza uygun ürün çeşitliliği. Araçların anlık konum bilgileri, rota planlaması ve rota dışı gezin me durumlarından haberdar olabilirsiniz ve dilerseniz rota dışı durumunu bir alarm durumu gibi ilgili birime bilgi vermesini de sağlayabilirsiniz.

Yönetmelikler gereği tüm toplu taşıma ve ticari faaliyet gösteren minibüs / otobüs gibi taşıtlarda mecburi tutulmasının yanı sıra şirketlerin yüklü mal taşıyan taşıtlarınada uygundur. Mobil çalışmasının sunduğu avantaj ile 12V ila 24V arasında ki tüm gerilim güçlerinde çalışabilir. Kaza anında hasar görmemesi düşünüldüğünde ilgiil koruma sertifikalara sahip cihazlar ile profesyonel çözümler sunuyoruz.

Konu can ve mal güvenliği noktasında anlık bildirimler ile ilgili yerlerin harekete geçmesini sağlayan entegrasyon imkanı, 3. parti cihazlar ile etkileşim gibi bir çok video işleme ve işletme gereksinimlerini sorunsuzca yerie getirir.

Yüksek dayanıklılıklı materyallerden üretilen mobil ürünler ile mevcut kamera sisteminiz entegre bir şekilde çalışabillir ve islediğiniz birimlerin araçlarınızın anlık görüntü ve konum bilgilerine erişmesini sağayabilirsiniz.