Blog Image

Dahua

Dahua Global çapta büyük  üreticilerinden olup, güvenlik sistemi alanında kendi ürünleri üretmektedir. Dahua IP Kamera ve Analog güvenlik kamera sistemleri, Bu ürünlere bağlı DVR ve NVR Kayıt Cihazlarının üretimi. PTZ Kameralardan Lazer görüş kabiliyetine sahip Speed Dome Kameralara kadar geniş bir ürün gamına sahiptir. Teknolojinin getirdiği yeniliklere ilave olarak kendi yeniliklerini de katan kendi teknolojisini üreten ve kullanıcılara kolay kullanım çözümleri ile bir çok güvenlik firması tarafından tercih edilmektedir. 2001 yılında ÇİN in Hangzhou eyaletinde kurulan firma ülkemizde en çok satan marka liderliğini sürdürmektedir.

Dahua güvenlik sistemleri kategorisinde üretim yapmış olduğu ürün çeşitliliğini aşağıda sıralıyoruz ve MaviAlarm olarak Dahua markasının Proje partneri olma gururunu yaşıyoruz. Tüm Dahua projeleriniz için lütfen bizim ile iletişime geçin.

 

Dahua Güvenlik Sistemi Çözümleri

  1. CCTV Güvenlik Kamera Sistemleri ( IP CCTV, Analog HD CCTV, Mobil Araç Güvenlik Kamera Çözümleri, Full Color kameralar ile karanlık ortamlarda dahi renkli görüntü elde edebilen kamera sistemleri, Termal Görüntüleme Kameraları, Plaka Tanıma Kameraları, Araç Altı Görüntüleme UVSS Sistemleri ve Kişi Sayma Kamerası. )
  2. Geçiş Kontrol Sistemleri ( Kartlı Geçiş Kontrol Panelleri, Mifare ve Proximity Okuyucular, Parmak İzi Okuma Terminali, Yüz Tanıma Cihazları ve  Tanımlama Cihazları )
  3. IP İnterkom Sistemleri ( Daire içi İnterkom Üniteleri, Görüntülü Dış Zil Panelleri, Yüz Tanıma Özellikli Zil Panelleri, Asansör Kontrol Modülleri ve Güvenlik Odası Güvenlik Konsolu. )
  4. Network Çözümleri ( Kategori 5 ve 6 Network İletim Kabloları, Poe’ li ve Poe siz Network Switchler, Fiber Optik Dönüştürücüler ve Kablosuz Aktarım Cihazları. )
  5. Görüntüleme Ürünleri ( 7/24 CCTV Güvenlik Monitörleri, LCD Full HD ve 4K Çözünürlükte Monitörler, Video Wall Display ve İnteraktif Ekranlar. )

Kullanım Alanları

Küçük, Orta ve Büyük çaplı tüm projelerde kullanılabilir. Ev kullanıcıları için ekonomik Analog HD ve giriş seviyesi IP kameralar veya kablosuz özellikli küp kameralar en çok tercih edilen ürünlerdendir. Orta ve büyük çaplı projelerde IP kamera kullanımı öne çıkarken Pandemi sürecinde kovid vakasının belirgin özelliklerinden yüksek ateş durumu için ısı ölçümü yapma kabiliyetine sahip akıllı termal kameraların kullanımı oldukça yaygındır.

Yüksek güvenlik ihtiyacı bulunan riskli alanalar için özel üretilmiş proje ürünleri ile sınır korumasından havalimanı izleme çözümlerine kadar geniş bir ürün gamına sahiptir.