Blog Image

Hybrone

Hybrone veri izleme çözümleri ile tüm aktif çalışan elektronik cihazlarınızın alarm durumlarını, cihaz sağlık durum kontrollerini ve arıza durumlarını anlık olarak bilgisine sahip olursunuz. Cihaz ve marka bağımsız olarak otomasyon sisteminizi cloud ortamında izleme ve bilgilendirme kabiliyetine kavuşturup, veri takip merkezi tüm bu aksiyonları anlık olarak size iletir. Güvenlik kamera sistemleri, yangın algılama sistemleri, hırsız alarm sistemleri, geçiş kontrol sistemleri, IoT tabanlı cihazlar, araç takip ve izleme sistemleri, akıllı ev, akıllı bina ve izlenebilir tüm cihazların tek bir platformdan kontrolü için geliştirilmiştir. Sistemi kendi bünyenizde kontrol etmenin haricinde Biges 365 izleme merkezi bağlantısı ile sizin yerinize tüm durumları izleme merkezi gerçekleştirir ve senaryonuza uygun haber verilecek durumlarda anlık haberdar olursunuz.

 

Güvenlik sistemleri günlük hayatın vazgeçilmez parçalarından bir tanesidir. Bazı alanlarda birden fazla sistem bir arada bulunur. Farklı amaçlar için kullanılan çok sayıdaki sistemin kontrolü zorlayıcı olabilir. Hybrone ile birlikte bu problemden kurtulmak mümkün. Bu yenilikçi platform, güvenlik sistemlerini ve veri üretimi gerçekleştiren cihazları bir arada buluşturur. Farklı sistemlerin entegrasyonunu pratik bir şekilde sağlayarak akıllı bir yapı kazandırır. Bu yenilikçi yazılımla birlikte tüm sistemleri yönetmek ve izlemek çok daha kolay bir hal alır.

Bulut tabanlı yeni nesil yazılım Hybrone, birçok farklı sistemi bir araya getirmek için tasarlanmıştır. Kamera, alarm ve yangın algılama sistemleri, araç takibi ve IoT çözümlerini bu platformdan takip etmek mümkün olur. Aynı zamanda akıllı ev ve iş yerindeki enerji, sağlık ve iklimlendirmeleri de kontrol edebilirsiniz. Kendi ürettiği donanımla çalışan Hybrone ile daha güvenli ve konforlu bir yaşama sahip olabilirsiniz.

 

Yenilikçi yazılım sayesinde sadece bir yeri değil sahip olduğunuz mekanları kontrol edebilirsiniz. Ev, ofis, fabrika, depo ve aracınızda bulunan tüm sistemleri tek bir uygulamadan yönlendirebilirsiniz. Yazılımın pratik kullanımı takip imkanı, kayıt altına alma, anlık ve geriye dönük incelemeler yapabilir. Bu sayede internetin olduğu her zaman ve yerden sistemlerinize göz atabilirsiniz. Uygulamayı akıllı telefon, bilgisayar ve tabletinizden yönetebilirsiniz.

 

Hybrone’un bir diğer avantajı sahip olduğu yapay zeka özellikleridir. Yazılımın akıllı entegrasyon özellikleri sistemlerin pratik bir şekilde bağlanmalarını sağlar. Ayrıca yazılım üzerinden farklı senaryolar düzenleyerek bir asistan elde edebilirsiniz. Bu asistan güvenlik personeli görevini de üstlenerek kazanım sağlamanıza yardımcı olur. Sistemlerden yazılıma ulaşan veriler yapay zeka destekli izleme teknolojileri üzerinden analiz edilir. Sistemlerde meydana gelen olaylar için önceden belirlediğiniz aksiyonlar anında aktif hale gelir.

 

Hybrone, sistemlerinizde oluşan tüm durumlar için geriye dönük ulaşmanızı mümkün kılar. Tüm veriler sesli yanıt sistemi, SMS ya da e-posta yoluyla hemen size ulaştırılır. Aynı zamanda yazılımın akıllı yapısı sistem verilerinden olumsuz bir algıladığında otomatik servis kaydı açar. Sizleri ve yetkili servisi bilgilendirmesi sayesinde en kısa sürede hizmet elde edebilirsiniz. Ayrıca uygulama üzerinden kayıt açarak aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilirsiniz. Bu fark yaratan platforma Mavi Alarm üzerinden kolayca ulaşabilir ve benzersiz bir deneyim fırsatı elde edebilirsiniz.