Blog Image

Milestone

Milestone XProtect® güçlü bir VMS yazılımı olmakla beraber, kullanıcı dostu arayüzü ile oldukça kullanışlıdır. Açık platform yapısı ile globalde en çok kamera modelini destekleyen eşsiz çözümler sunar. Entegrasyona açık yapısı sayesinde sınırsız entegre sistemler ile geniş bir çevreye hitap eder.

 

Milostone markasına ait donanım tarafında Milestone Arcus ve Husky NVR serileri ile bütünleşik çözümler sunar. 150 den fazla üreticiye ait 4000 e yakın ürün modellerinde IP Kamera, NVR ve DVR cihazlarının sayısal kodlamasını destekler. Entegrasyon için gerekli olan yazılım SDK sı sayesinde tüm çevre güvenlik sistemlerinizi tek çatı altında toplama ayrıcalığına kavuşursunuz. Axis, Bosch, Honeywell, Hikvision, Dahua ve Wisenet markalarının en çok tercih ettiği VMS yazılımıdır.

 

Milestone Video Yönetim Yazılımı Nasıl Çalışır ?

32 ve 64 Bit sunucu desteği ile video kamera yönetimi, alarm yönetimi, edge storage yönetimi ve çok aşamalı depolama işlerini sorunsuzca yapar. Video analiz seçeneklerinde akıllı analizler veya geçmişe dönük kayıt izleme de akıllı görüntüleme hizmeti sunar. Sistem üzerinde çalışan aktif cihazlar ile geniş bir entegrasyona yapısına sahiptir. Mekanınızda bulunan farklı marka sistemleri tek platformda izler, yönetir ve sağlık durumlarını kontrol edersiniz.