Blog Image

Seslendirme Sistemleri

Büyük yapılarda içerisinde yaşayanları herhangi bir şekilde bilgilendirmek için kullanılan seslendirme sistemleri belirli statüdeki yapılar için zaten yasal sorumluluk. Eğer sizlerde bu tarz bir sistemi kurmak üzere arayış içerisinde bulunuyorsanız firmamızın ileri teknoloji ürünü sistemlerinden yararlanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken web sayfamızda bulunan telefon numaraları üzerinden firmamıza ulaşmak ve sistemlerimiz hakkında çok daha kapsamlı bilgi talep etmek olacaktır. Sonrasında sistemin kurulacağı adrese gelinerek öncelikle bir fizibilite çalışması gerçekleştiriyoruz.

Acil Anons Sistemi Bazı Yapılarda Yasal Zorunluluk

Binalarda yangının önlenmesine dair “Bakanlar Kurulu” tarafından 7126 kanuna dayanılarak çıkarılan yönetmelik gereği acil anons sistemi bazı yapılarda bulundurulması zorunlu bir sistemdir. İsterseniz öncelikle yönetmelik kapsamı içerisine giren yapıların hangileri olduğuna ve statülerine kısaca bir göz atalım;

  • Kapalı kullanım alanı toplam 5000 metrekare ve üzerindeki tesisler
  • 200'ün üzerinde yatak kapasitesine sahip oteller ve benzeri konaklama tesisleri
  • Tesis içerisinde 1000 kişi ve üzerinde çalışanın bulunduğu yapılar
  • Yüksekliği 51,5 metre ve üzerindeki yapılar

Acil anons sistemi kurmak zorundadırlar. Bu tesislere birkaç örnek vermek gerekirse; Tren İstasyonları, Otobüs Terminalleri, Okullar, Hastaneler, Fabrikalar, Tatil Köyleri veya Askeri Birlikler bu sistemlerden azami ölçüde yararlanan kurum ve kuruluşlar olarak bilinmektedir.

Seslendirme Sistemi Fiyatları Oldukça Makul Seviyede Bulunuyor

Dilerseniz şimdi de kısaca seslendirme sistemi fiyatları konusuna değinelim. Takdir edersiniz ki sistemin uygulanacağı yapının metrekare cinsinden ölçüm ve tespitleri tam olarak gerçekleştirilmeden birim fiyat verilmesi mümkün olamamaktadır. Dolayısıyla sabit bir fiyat, ancak seslendirme sistemin kurulacağı yapıdan alınacak notların ardından netleşecektir diyebiliriz. Fakat lütfen bu konuda hiç endişe etmeyiniz. Çünkü firmamızın ileri teknoloji ürünü sistem ve uygulamaları uygun fiyatlarla sizlere sunuluyor. Üstelik kurulum sonrasında gerekli testler yapılarak sizlere teslim ediliyor. Ayrıca sistemimiz bir merkezi komuta sistemi, bölge kontrollü anons mikrofonları, stüdyo kalitesinde yayın gerçekleştirmek için mikser amfi, daha öncesinden kayıt edilmiş mesajları otomatik şekilde yayınlamaya yarayan sistemler ile donatılmıştır. Bunun dışında audio player sistemi, 360 derecelik açıda ses yayan matriksler, sistemin güç dengesini sağlayan amplifikatörler ile hoparlör seslendirme sistemleri eksiksiz şekilde kurularak projede sona geliniyor efendim. Lütfen sistemimiz hakkında çok daha kapsamlı bilgi almak üzere telefonlarımızı aramaktan çekinmeyiniz. Sizleri yanıtlamaktan büyük mutluluk duyarız. Esen kalınız.